O firmie

Sklep www.napolowanie.pl oferuje przede wszystkim produkty związane z myślistwem - obuwie, akcesoria, optykę oraz odzież marki Tagart®.

Marka TAGART® to odzież przede wszystkim dla ludzi związanych z lasem: myśliwych, leśników, osób, które aktywnie spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Nasze ubiory doskonale nadają się również dla wędkarzy, miłośników turystyki górskiej, czy survivalu. Odzież myśliwska stawia szczególne wymagania, które staramy się spełniać. To m.in. przywiązanie do tradycji, ciche materiały i wykończenia oraz, co szczególnie ważne w polskim klimacie, solidne ocieplenie zimowych wyrobów.

W ciągu kilkunastu lat działalności, zdobyliśmy szerokie grono wiernych klientów i stałą pozycję na rynku odzieży specjalistycznej. O jakość naszych produktów troszczymy się od etapu wyboru tkanin. Wszystkie materiały pochodzą od renomowanych światowych producentów, wykorzystują najnowsze technologie, są trwałe i mają praktyczne kolory. Krój poszczególnych modeli jest konsultowany z przyszłymi użytkownikami. Ważna jest wygoda i swoboda ruchów, ale nie zapominamy o elegancji i zmiennych trendach mody.

Oprócz produkowanej przez nas odzieży dla myśliwych sprzedajemy wyroby innych producentów. Staramy się żeby wszystkie oferowane przez nas artykuły były najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych stałych odbiorców, a znak TAGART® będzie kojarzony z wysoką jakością, komfortem i elegancją.

pixel